00.6118.700.001 - SRAM AM FC EAGLE 90 Q174CL55 DUB 170BLK2G32TT | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
00.6118.700.001 - SRAM AM FC EAGLE 90 Q174CL55 DUB 170BLK2G32TT
SRAM
SKU 00100175_1_1
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 9 ks
Technická specifikace
Vlastnosti
Platforma
EAGLE 90 T-TYPE
Dlouhý popis
SRAM Crankset Eagle 90 Q174 CL55 DUB MTB Wide 170mm Black 2-guards 32t Steel T-Type (BB and BB DUB spacers are not included)
Počet rychlostí
12s
Barva
Black
Délka klik
170mm
Kompatibilita středového složení
All SRAM MTB WIDE DUB BBs
Rozteč šroubů
Direct Mount (DM)
Řetězová linka
55.0mm
Druh osy
Varianty
Do košíku
DUB
Materiál klik
Aluminum
Měření výkonu
No
Počet zubů převodníku
32T
Materiál převodníku
Steel
Chránič převodníku
Composite
Kompatibilita (počet převodníků)
1x
Typ klik
MTB Wide
Offset převodníku
3mm