00.6118.736.004 - SRAM AM FC FORCE1 E1 XPLR DUB WIDE1725 DM 42T | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
00.6118.736.004 - SRAM AM FC FORCE1 E1 XPLR DUB WIDE1725 DM 42T
SRAM
SKU 00100804_1_1
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 2 ks
Technická specifikace
Vlastnosti
Platforma
FORCE AXS
Dlouhý popis
Crankset FORCE 1x E1 XPLR DUB WIDE 1725mm - Direct Mount 42T (BB not included)
Počet rychlostí
12s, 13s
Délka klik
172.5mm
Kompatibilita středového složení
All SRAM Road WIDE DUB BBs
Rozteč šroubů
Direct Mount (DM)
Řetězová linka
47.5mm
Druh osy
DUB
Materiál klik
Carbon
Varianty
Do košíku
Měření výkonu
No
Počet zubů převodníku
42T
Materiál převodníku
Aluminum
Chránič převodníku
No Guard
Kompatibilita (počet převodníků)
1x
Typ klik
Road Wide
Offset převodníku
6.5mm