00.6118.742.004 - SRAM AM FC RIVAL1 E1 XPLR DUB WIDE1725 DM 42T | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
00.6118.742.004 - SRAM AM FC RIVAL1 E1 XPLR DUB WIDE1725 DM 42T
SRAM
SKU 00100835_1_1
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 8 ks
Technická specifikace
Vlastnosti
Platforma
RIVAL AXS
Dlouhý popis
Crankset RIVAL 1x E1 XPLR DUB WIDE 1725mm - Direct Mount 42T (BB not included)
Počet rychlostí
12s, 13s
Barva
Black
Délka klik
172.5mm
Kompatibilita středového složení
All SRAM Road WIDE DUB BBs
Rozteč šroubů
Direct Mount (DM)
Řetězová linka
47.5mm