00.6118.779.000 - SRAM AM FCGX EGL SNLPMQ174CL55DUB175PLR2G32TT | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
00.6118.779.000 - SRAM AM FCGX EGL SNLPMQ174CL55DUB175PLR2G32TT
SRAM
SKU 00105148_1_1
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 1 ks
Délka klik
175mm
Řetězová linka
55mm
Varianty
Offset převodníku
3mm