00.6118.779.001 - SRAM AM FCGX EGL SNLPMQ174CL55DUB170PLR2G32TT | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
00.6118.779.001 - SRAM AM FCGX EGL SNLPMQ174CL55DUB170PLR2G32TT
SRAM
SKU 00105149_1_1
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 2 ks
Délka klik
170mm
Řetězová linka
55mm
Varianty
Offset převodníku
3mm