00.6118.779.002 - SRAM AM FCGX EGL SNLPMQ174CL55DUB165PLR2G32TT | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
00.6118.779.002 - SRAM AM FCGX EGL SNLPMQ174CL55DUB165PLR2G32TT
SRAM
SKU 00105150_1_1
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 2 ks
Délka klik
165mm
Řetězová linka
55mm
Varianty
Offset převodníku
3mm