00.6118.779.003 - SRAM AM FCGX EGL SNLPMQ174CL55DUB160PLR2G32TT | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
00.6118.779.003 - SRAM AM FCGX EGL SNLPMQ174CL55DUB160PLR2G32TT
SRAM
SKU 00105151_1_1
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 1 ks
Technická specifikace
Vlastnosti
Platforma
GX T-TYPE
Počet rychlostí
12s
Barva
Black
Délka klik
160mm
Rozteč šroubů
8-bolt DM
Řetězová linka
55mm
Druh osy
DUB
Materiál klik
Aluminium
Měření výkonu
Yes
Varianty
Do košíku
Počet zubů převodníku
32t
Materiál převodníku
Aluminium
Chránič převodníku
Composite
Kompatibilita (počet převodníků)
1x
Typ Power Meteru
Spindle
Typ klik
MTB Wide
Offset převodníku
3mm