00.6618.216.007 - ZIPP AM HB SL-70XPLR 44 C-C MTBK A1 | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
00.6618.216.007 - ZIPP AM HB SL-70XPLR 44 C-C MTBK A1
SRAM ZIPP
SKU 00096973_1_1
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 4 ks
Technická specifikace
Vlastnosti
Platforma
SL XPLR
Dlouhý popis
AM Handlebar Drop SL 70 XPLR 44cm Center-to-Center Natural Carbon w/ Matte Logos A1
Povrchová úprava
Carbon with Matte Logos
Šířka
44cm
Materiál
Carbon
Průměr objímky
31.8mm
Reach
70mm
Hloubka
115mm
Kompatibilita s nástavci
Yes
Varianty
Do košíku
Klesání
10°
Vyhnutí
11°
Prohnutí zpět (°)
3
Tvar oblouku
Variable
Šířka plochy pro objímku
100mm