00.6618.217.008 - ZIPP AM HB SL-80RACE 42 C-C MTBK A1 | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
00.6618.217.008 - ZIPP AM HB SL-80RACE 42 C-C MTBK A1
SRAM ZIPP
SKU 00096139_1_1
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 9 ks
Technická specifikace
Vlastnosti
Platforma
SL
Dlouhý popis
AM Zipp Handlebar Drop SL 80 RACE 42cm Center-to-Center Natural Carbon w/ Matte Logos A1
Povrchová úprava
Carbon with Matte Logos
Šířka
42cm
Materiál
Carbon
Průměr objímky
31.8mm
Reach
80mm
Hloubka
125mm
Kompatibilita s nástavci
No
Varianty
Do košíku
Klesání
14°
Tvar oblouku
Variable
Šířka plochy pro objímku
60mm