Vidlice odpr. 24" tapered Suntour RAIDON34 JR Boost EQ 2CR 15AH2, černá mat, 120mm | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
Vidlice odpr. 24" tapered Suntour RAIDON34 JR Boost EQ 2CR 15AH2, černá mat, 120mm
SR Suntour
SKU 401401
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 5 ks
Technická specifikace
Parametry
Model
RAIDON34 JR
Modelový rok
2025
Použití
Trail
Velikost kol
24"
Průměr osy
15 x 110 mm
Maximální průměr kotouče
203 mm
Uzamykání vidlice
z korunky
Výrobce
SR Suntour
Zdvih
120 mm
Boost osa
Varianty
Do košíku
ANO
Osa
15Ah2-110
Průměr vnitřních nohou vidlice
34 mm
Uchycení brzdy
Postmount disc 180 mm kotouč
Nastavení pružení
tlak vzduch EQ
Tlumení
olejová patrona 2CR
Nastavení komprese
NE
Nastavení odskoku
ANO
Vnější nohy
MG
Typ sloupku
AHEAD tapered
Délka sloupku
272 mm