Vidlice odpr. 29" tapered Suntour Axon32-Boost LO-RC 15QLC2-110 černá mat | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
Vidlice odpr. 29" tapered Suntour Axon32-Boost LO-RC 15QLC2-110 černá mat
SR Suntour
SKU 27056
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 14 ks
Technická specifikace
Parametry
Model
AXON32
Modelový rok
2018
Použití
XC, e-bike
Velikost kol
29"
Průměr osy
15 x 110 mm
Maximální průměr kotouče
180 mm
Uzamykání vidlice
z korunky
Výrobce
SR Suntour
Zdvih
100 mm
Boost osa
Varianty
Do košíku
ANO
Průměr vnitřních nohou vidlice
32 mm
Uchycení brzdy
Postmount disc
Nastavení pružení
tlak vzduchu
Tlumení
olejová patrona
Nastavení komprese
ANO
Nastavení odskoku
Vnější nohy
MG
Typ sloupku
AHEAD tapered
Délka sloupku
272 mm