Vidlice odpr. 29" tapered Suntour DUROLUX38 EVO Boost AIR EQ RC+ 15AH2, černá mat, 180 | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
Vidlice odpr. 29" tapered Suntour DUROLUX38 EVO Boost AIR EQ RC+ 15AH2, černá mat, 180
SR Suntour
SKU 401381
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 5 ks
Technická specifikace
Parametry
Model
DUROLUX38 EVO
Modelový rok
2025
Použití
Enduro, e-bike
Velikost kol
29"
Průměr osy
15 x 110 mm
Maximální průměr kotouče
203 mm
Uzamykání vidlice
NE
Výrobce
SR Suntour
Zdvih
180 mm
Boost osa
Varianty
Do košíku
ANO
Osa
15Ah2-110
Průměr vnitřních nohou vidlice
38 mm
Uchycení brzdy
Postmount disc 180 mm kotouč
Nastavení pružení
tlak vzduchu EQ
Tlumení
olejová patrona RC+-PCS
Nastavení komprese
ANO - (low speed)
Nastavení odskoku
ANO - (low & high speed)
Vnější nohy
MG
Typ sloupku
AHEAD tapered
Délka sloupku
272 mm