Vidlice odpr. 29" tapered Suntour RAIDON32-Boost LO-R 15QLC, černá, 100mm | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
Vidlice odpr. 29" tapered Suntour RAIDON32-Boost LO-R 15QLC, černá, 100mm
SR Suntour
SKU 401403
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 5 ks
Technická specifikace
Parametry
Model
RAIDON32
Modelový rok
2024
Použití
XC
Velikost kol
29"
Průměr osy
15 x 110 mm
Maximální průměr kotouče
180 mm
Uzamykání vidlice
z korunky
Výrobce
SR Suntour
Zdvih
100 mm
Boost osa
Varianty
Do košíku
ANO
Osa
15Ah2-110
Průměr vnitřních nohou vidlice
32 mm
Uchycení brzdy
Postmount disc 180 mm kotouč
Nastavení pružení
tlak vzduchu
Tlumení
olejová patrona LOR
Nastavení komprese
NE
Nastavení odskoku
ANO
Vnější nohy
MG
Typ sloupku
AHEAD tapered
Délka sloupku
272 mm