Vidlice odpr. 29" tapered Suntour RAIDON34 Boost EQ 2CR 15AH2, černá mat, 140mm | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
Vidlice odpr. 29" tapered Suntour RAIDON34 Boost EQ 2CR 15AH2, černá mat, 140mm
SR Suntour
SKU 401399
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 5 ks
Technická specifikace
Parametry
Model
RAIDON34
Modelový rok
2025
Použití
XC, trail
Velikost kol
29"
Průměr osy
15 x 110 mm
Maximální průměr kotouče
203 mm
Uzamykání vidlice
z korunky
Výrobce
SR Suntour
Zdvih
140 mm
Boost osa
Varianty
Do košíku
ANO
Osa
15Ah2-110
Průměr vnitřních nohou vidlice
34 mm
Uchycení brzdy
Postmount disc 180 mm kotouč
Nastavení pružení
tlak vzduch EQ
Tlumení
olejová patrona 2CR
Nastavení komprese
NE
Nastavení odskoku
ANO
Vnější nohy
MG
Typ sloupku
AHEAD tapered
Délka sloupku
272 mm