Vidlice odpr. 29" tapered Suntour RAIDON34 Boost EQ R-2CR 15AH2, černá mat, 140mm
SR Suntour
SKU 401398
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 5 ks
Technická specifikace
Parametry
Model
RAIDON34
Modelový rok
2025
Použití
XC, trail
Velikost kol
29"
Průměr osy
15 x 110 mm
Maximální průměr kotouče
203 mm
Uzamykání vidlice
z řidítek
Výrobce
SR Suntour
Zdvih
140 mm
Boost osa
Varianty
Do košíku
Vidlice odpr. 29" tapered Suntour RAIDON34 Boost EQ R-2CR 15AH2, černá mat, 140mm | Opravnabicyklu.cz
ANO
Osa
15Ah2-110
Průměr vnitřních nohou vidlice
34 mm
Uchycení brzdy
Postmount disc 180 mm kotouč
Nastavení pružení
tlak vzduch EQ
Tlumení
olejová patrona R-2CR
Nastavení komprese
NE
Nastavení odskoku
ANO
Vnější nohy
MG
Typ sloupku
AHEAD tapered
Délka sloupku
272 mm