Vidlice odpr. 29" tapered Suntour RAIDON34-Boost RL-R 15QLC, černá mat, 140mm | Opravnabicyklu.cz
Detail produktu
Vidlice odpr. 29" tapered Suntour RAIDON34-Boost RL-R 15QLC, černá mat, 140mm
SR Suntour
SKU 27077
2-3 dny
Dodavatelský sklad
Skladem u dodavatele 25 ks
Technická specifikace
Parametry
Model
Raidon34
Modelový rok
2018
Použití
XC, e-bike
Velikost kol
29/27,5+"
Průměr osy
15 x 110 mm
Maximální průměr kotouče
203 mm
Uzamykání vidlice
z řidítek
Výrobce
SR Suntour
Zdvih
140 mm
Boost osa
Varianty
Do košíku
ANO
Průměr vnitřních nohou vidlice
34 mm
Uchycení brzdy
Postmount disc
Nastavení pružení
tlak vzduchu
Tlumení
olejová patrona
Nastavení komprese
NE
Nastavení odskoku
ANO
Vnější nohy
MG
Typ sloupku
AHEAD tapered
Délka sloupku
272 mm